HABERLER

ŞEHZADE 25. YILINA ÖZEL

Şehzade Grup 25'inci yıl etkinlikleri başladı
Şehzade Grup'un 25'inci yılı kapsamında gerçekleşen kahvaltı ve motivasyon toplantısı Şehzade Grup Yönetim Kurulu, idari birimler ve mağaza müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti
25’inci yıl etkinlikleri başlangıcı olarak düzenlenen kahvaltının ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren Şehzade Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Kılıç, Şehzade Grup’un bugünlere gelmesinde katkıda bulunan tüm yöneticilere ve personele teşekkürlerini iletti.
Selahattin Kılıç, şirketin kurulduğu 1997 yılından bu yana gelişmesi ve büyümesi süreçlerini hatırlatarak bugünü değerlendirdi, geleceğe yönelik yatırım planları ve hedeflerinden bahsetti. 1997 yılında 40 metrekare mağaza ve 2 personel ile sektöre katılan Şehzade Grup’un bugün 44 mağazası ile Kayseri’de lider konuma yerleştiğinden bahseden Kılıç, Şehzade Grup’un perakende ve inşaat sektörlerinde yatırımlarının devam edeceğini kaydetti.
Etkinliğin ardından katılımcılara 25’şnci yıl hediyeleri verilerek program sonlandırıldı.Bu site, Gelişim Medya® Kurumsal Web Hizmeti Sistemi ile hazirlanmistir.